Kiili Pantrite Inter Liiga esimene etapp Kostiveres

25.05.2013 Kiili Pantrid

Pantrid pidasid oma Inter liiga esimese etapi maha Kostiveres sel nädalavahetusel, kus tuli vastu astuda kõikidele teise alagrupi Leedu võistkondadele.

Pantrite koosseis oli sel korral komplekteeritud Eesti ja Soome mängijatest - 5 Espoo Expose mängijat ning 7 Kiili Pantrite mängijat: (Tauno Koppel, Marek Nurk, Ergo Rohi, Vahur Põder, Hargo Kalaus, Kevin Kiil, Holger Kask, Ville - Herman Saarman, Timo Liiri, Olli Tolppanen, Jukka Kurvinen ning Pertteli Salmenpera).
See koosseis tõi väga hea tulemi ning nauditava pesapalli, mida nähes võib öelda et sellise võistkonnaga võiks Pantrid mängida Inter Liiga finaalis 4 parema hulgas septembris Brestis, kui õnnestuks sama koondis Valgevenesse kokku saada...

Esimene mäng Pantrid - Vilnius, tulemus   4 - 7. Söötjamäel alustas Timo Liiri ning lõpetas Ville - Herman Saarman. Mäng kujunuse mõlemapoolseks ja võimaluste rohkeks.

Teine mäng Pantrid - Kaunas Lithuanica, tulemus 10 - 6. See mäng kujunes juba väga huvitavaks, kui 8 da vooru alguses oldi taga veel seisul 6 - 4 siis Tauno Koppeli ja Jukka Kurvineni 2 pesa hittidest mindi Lithuanicast mööda ning toodi vooru jooksul 6 punkti Pantritele koju. Leedu pitcher vahetati välja ning uus pitcher enam mängu võidule mõju ei avaldanud. Pantritel söötsid mängu Ergo Rohi (3 vooru) ja Olli Tolppanen (6 vooru). Mängu algus osas oli Pantritel eesväljaku mängijatel lihtvigasid mis andsid vastastele lihtsaid punkte, kuid õnneks see mängu käigule mõju ei avaldanud. Kokkuvõtteks oli hea mäng ning sellega näitasime Leedule, et eestlased teavad, kuidas pesapalli mängida!

Kolmas mäng Pantrid - Utena Vetra, tulemus 4 - 5. Mängu alustas järjekordselt Ergo Rohi söötjana, kes kontrollis hästi 4 vooru jooksul mängu. Koju tuli vastastel küll selle nelja vooru jooksul 4 punkti, kuid 2 nendest võime järjekordselt oma eesväljaku lihtvigadeks kirjutada ja viimases voorus 5 punkti samuti. Ville Herman Saarman söötis viimased 5 vooru hästi lastes koju ainult 1 punkti. Samas me ise ei suutnud ka rünnakul midagi märkimiväärset korda saata. Löögi osas torkas silma Jukka Kurvinen, kes oli heas hoos! Siit järeldus, kui kingime lihtsaid punkte vastasele on raske võita!!!... Kokkuvõtteks oli siiski hea mäng ning hea turniir!

Kiili Pantrid tänavad kohtunikke hea töö, Kostivere Amigost hea korralduse eest ning loomulikult sponsoreid RMPFinance ja Lõuna - Eesti Erametsa tänu kellele suures osas sai etapp hästi korraldatud!!!

Inter Liiga pildid on üleval Kiili Pantrite Galerii all ning Pesapalliklubi Kiili Pantrid facebook kontol!
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.480749265327482.1073741825.151...
http://www.kiilipantrid.ee/et/galerii?func=detail&id=1007