Pantrid võitsid Suomen Cupi 2011

Kiili Pantrite noorendatud esindusmeeskond võitis laupäeval Espoos Suomen Cupi turniiri, kus osales kokku 6 võistkonda.

Turniir toimus kahes alagrupis A ja B
Esimeses kohtumises kohtuti tunni ajases mängus Tampere Tigersitega, kus võideti mäng skooriga 4 : 0. Kogu mängu söötis Pantrite noorsöötja Kristjan Ojasaar, kes viskas mitmeid Tiigreid mängust välja nii, et viimased palli ei tabanud. Väga hea mäng Kristjani poolt - samuti säras Kevin Kiil teises pesas, kes püüdis maapalli ja otse õhust terava palli kinni.

Teises mängus kohtuti Helsingi Bulletsiga, kus söötis Helsingi Puumade söötja Juha Ukkonen. Pantrite poolt söötis seda mängu juba Pantrite raudvara Kristjan Kruus, kes tegi selles mängus puhta töö just oma oma kiirete ja vintpallidega! Noortest lõid rünnakul kõik pallid väljakule - kiitma peab just Haron Sepperi teise pesa lööki (hitti), mis oli väga ilus sooritus!

Kolmas mäng finaal kujunes väga põnevaks - kohtuti Soome pesapalluritega - võistkonna nimi PuMu, kes mängisid Ameerika pesapalli - pall liikus nende käes väga kiiresti ja täpselt, söötjate visked olid kiired ja isegi meestele raske lüüa. Pantritel alustas finaalis söötjana noor Kristjan, kes söötis 3 vooru ja ei lasknud PuMu söötjatest koju ühtegi jooksjat, samas Pantrid ründasid hästi ja läksid mängu juhtima 2 : 0. Noortest peab kiitma Ergo Rohit, kes tegi selles mängus ilusa löögi ja jooksis teise pessa tuues enda löögist koju teise punkti!  Samuti väljakul oldi jälle kindlad - Kevin korjas ühe maapalli ja viskas Ergole, kes tegi outi esimeses. Neljanda ja viienda vooru söötis Kristjan Kruus, kes kindlustas võidu Pantritele 2 : 1

 

Kiili Pantrite võistkonnas mängisid :

pitcherid - Kristjan Ojasaar, Kristjan Kruus
catcher - Tauno Koppel
1 baseman - Ergo Rohi
2 baseman - Kevin Kiil
3 baseman - Holger Kask
shortstop - Kristjan Ojasaar, Kristjan Kruus
left fielder - Hargo Kalaus
center fielder - Marek Nurk
right fielder - Haron Sepper
Noored tõestasid, et nad on valmis mängima järgmine aasta juba Soome Liigat, mis siis et nad on alles 14.
Palju õnne noored ja loomulikult ka vanad Pantrid Suomen Cupi võidu puhul - !

Kogu turniiri tabel:

Alagrupp A
1. XL5 - Expos Angels  1 : 7
2. PuMu - XL5      3 : 1
3. Expos Angels - PuMu 0 : 1

Alagrupp B
1. Tigers - Bullets  5 : 8
2. Pantrid - Tigers 4 : 0
3. Bullets - Pantrid 0 : 11

Finaal
Pantrid - PuMu 2 : 1