Väiksed Kiili Pantrid pidasid sõpruskohtumise Peterburiga

Möödunud nädalavahetusel toimus Kiili Spordihallis suurepärane spordiüritus Ameerika pesapallis, kus siis meie väikseid Kiili Pantreid külastasid  Peterburi pesapalliklubi North Star noored - (vanusegrupis 2001 - 2003 sündinud). Kohtuti mõlemal päeval ja mängiti 2 suurepärast pooleteist tunnist T - Ball sõpruskohtumist!

Esimese mängu lõppskoor oli 51 : 19 ja teine 48 : 16. Pantritele! Pantrid kasutasid küll 2 vanusegruppi ületanud mängijat, kes olid sündinud 1999.a. ja Peterburi klubi ühte mängijat, kes oli sündinud 2000.a. Kuid see ei ole peamine, tegemist oli sõpruskohtumistega, mille eesmärgiks oli saada poistele head mängupraktikat ja pealtvaatajatele, lastevanematele häid emotsioone. Mis on positiivne, et väikeste mänge oli ka tulnud  Kiili Spordihalli vaatama palju pealtvaatajaid!
Pärast esimest mängu laupäeva õhtul 21.30 paiku järgnes Kiili Gümnaasiumi kohvikus väike after party, kus Pantrid pakkusid külalistele kooki ja head kehakinnitust.

Peterburi treenerid valisid välja ning kutsusid 3 meie noort pantrit osalema nende võistkonnas juuni kuus ühel nädalal Moskvas Venemaa meistrivõistlustel antud vanusegrupis - ning nad toetavad poiste reisi täies ulatuses! Venemaa pesapalli Liit lubab võistkondadel kasutada Meistrivõistlustel kuni 3 välismängijat.
Järgmine etapp väikestel pantritel on juba märtsis Leedu Liiga!

Märksõnad: